Firmy: 2278
VIP FORGIS
Opis: Firma FORGIS oferuje szeroki zakres dostaw wyrobów hutniczych. Szczególnie specjalizujemy się w realizowaniu zamówień na pierścienie kuto-walcowane, obręcze tramwajowe oraz na zróżnicowany asortyment stali nierdzewnej i kwasoodpornej. Na bazie kilkunastu lat doświadczeń we współpracy z czołowymi producentami i dostawcami na rynku krajowym i zagranicznym oferujemy wyroby w następujących kategoriach: odkuwki (swobodnie kute, pierścienie kuto-walcowane, obręcze tramwajowe) stal nierdzewna (blachy, pręty, rury, kształtowniki, armatura, akcesoria do balustrad) konstrukcje spawane ze stali nierdzewnej (balustrady, pomosty, elementy małej architektury) obróbka mechaniczna (toczenie, frezowanie, szlifowanie, wycinanie laserowe, cięcie strumieniem wody, gięcie blach i elementów)
    Podkarpackie 38-200 Jasło
VIP Tabort Zbigniew Borowski
Opis: Oferujemy usługi w zakresie obróbki skrawaniem. Dysponujemy nową frezarką CNC Fanuc RoboDrill o przejazdach 700x400x400, wyposażoną w podzielnicę i stół obrotowy (4 osie) oraz wrzeciono 24 000obr. Maszyna jest bardzo szybka i precyzyjna co umożliwia nam oferowanie korzystnych cen przy obróbce seryjnej. Toczenie CNC odbywa się na tokarce Monforts RNC 400A. Maksymalna średnica toczenia fi 420, maksymalna długość 750mm, przelot wrzeciona 65mm. Posiadamy również tokarkę manualną Famot TUM-35D1. Ściśle współpracujemy z dużymi firmami posiadającymi zróżnicowany park technologiczny dzięki czemu mamy możliwość frezowania 5-osiowego, ciecia wodą, cięcia plazmą, spawania jak również pomiarów 3D. Najchętniej wykonujemy duże serie detali frezowanych z materiałów takich jak aluminium, miedź, mosiądz, tworzywa sztuczne. Dzięki wydajnej maszynie i niskim kosztom produkcji przebijemy każdą ofertę.
    dolnośląskie 50-425 Wrocław
M PEMES PRODUKCJA KOCHANOWSKI I WSPÓLNICY SP.J.
Opis: W ofercie naszych usług znajdziesz praktycznie wszystko, czego potrzebuje Twoja firma. Od opracowania technologicznie części i produkcji części oraz maszyn specjalnego przeznaczenia po usługi spawalnicze, naprawę, konserwację oraz obróbkę elementów metalowych.
    mazowieckie 05-155 Stare Grochale
M P.P.H.U. MWS Metal Welding Service
Opis: MWS Metal Welding Service – nasza główną specjalnością to utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń czyli zmniejszanie kosztów eksploatacji. Każde prace regeneracyjno naprawcze są poprzedzane głęboka analizą przyczyn zużycia oraz doborem odpowieniej metody naprawczej. Główne nasze usługi to: mobilne wytaczanie u klienta, metalizacja natryskowa, spawanie, napawanie. Stosowane przez nas metody spawalnicze to: spawanie inox, spawanie aluminium, rurociągów, żeliwa. Spawamy metodami: MMA, MIG, MAG, TIG, PTA. Napawanie w szczególności stosujemy do: kół pasowych, lemieszy spychaczy, szczęk i stożków kruszarek. Metalizację natryskową stosujemy do: staliwa, żeliwa, stali niestopowej. Metalizację natryskową prowadzimy: metodą łukową, płomieniową, HVOF. Prowadzimy również mobilne frezowanie i wytaczanie w szczególności do: łyżek koparek, otworów ładowarek, wysięgników, adapterów. Poza usługami prowadzona jest u nas produkcja metalowa. Wytwarzamy min: konstrukcje stalowe ze stali nierdzewnych, płyty napawane, rury z powłokami trudnościeralnymi. Obszar naszej działalności to przede wszystkim: przemysł maszynowy, przemysł wydobywczy, poligrafia, energetyka. Działamy głównie w województwie śląskim jak również na terenie całego kraju.
    śląskie 41-253 Czeladź
S Pokajoke zp. z o. o.
Opis: SMC FESTO Spinex
    wielkopolskie 62-020 Zalasewo
S Scanfil Poland Sp. z o.o.
Opis: Scanfil Poland w Mysłowicach jest częścią fińskiej Grupy Scanfil. Główna siedziba mieści się w Sievi w Finlandii. Jesteśmy producentem kontraktowym i dostawcą systemów dla branży elektronicznej z 40-letnim doświadczeniem. Naszymi klientami są światowe koncerny, dla których realizujemy szeroki zakres usług. Od projektowania przez produkcję i zaopatrzenie w materiały, po rozwiązania logistyczne. Działamy głównie w obszarach elektroniki, mechaniki i integracji systemów. W skład grupy wchodzi 10 fabryk w Europie, Azji i Ameryce Północnej. Scanfil Poland Mysłowice to kontraktowy wykonawca, produkujący urządzenia oparte na metalowych obudowach i zintegrowanych systemach dla klientów reprezentujących różne gałęzie przemysłu. Do sztandarowych produktów naszego zakładu należą m.in. paczkomaty, bankomaty, pralki przemysłowe, aparatura medyczna, oczyszczacze powietrza, systemy urządzeń do segregacji i utylizacji opakowań zwrotnych. Wytwarzamy także maszyny dla przemysłu spożywczego. Spełniamy wysokie wymagania biznesu EMS (Electronics Manufacturing Services) oraz normy z zakresów: bezpieczeństwa - ISO 45001, jakości - ISO 9001, wyrobów medycznych - ISO 13485, środowiska - 14001, spawalnictwa - 3834. W Polsce realizujemy produkcję dla klientów z całego kraju. Zapraszamy!
    śląskie 41-404 Mysłowice
VIP PPH S.C. Basara
Opis: Przedsiębiorstwo produkcyjne Basara to rodzinna firma zlokalizowana w południowej Polsce. Realizujemy nasze działania przy zachowaniu tradycji oraz idei od ponad pięćdziesięciu lat. Firma Basara to Polski lider w zakresie kompleksowych rozwiązań osprzętu przeznaczonego na pierwszy montaż dla producentów zabudów samochodowych wszelkiego typu. Lecz przedsiębiorstwo Basara to nie tylko branża automotive. To także pełna kooperacja usług. Realizujemy produkcję elementów na pierwszy montaż. Od rysunku, poprzez doradztwo, aż do finalnego wyrobu. Specjalizujemy się w tłocznictwie oraz wykrojnictwie na prasach mimośrodowych oraz hydraulicznych. Projektujemy, wykonujemy oraz serwisujemy przyrządy do plastycznej obróbki blach. Świadczmy również usługi w zakresie precyzjnej obróbki elektroerozyjnej, a także obróbkę ubytkową ( toczenie oraz frezowanie CNC ). Posiadamy w swoim parku maszynowym również maszyny konwencjonalne.
    podkarpackie 39-300 Mielec
S MS Konstal Marzec sp.j
Opis: Firma MS Konstal Marzec sp.j od 2002 roku działa w branży konstrukcji i wyrobów metalowych. Wcześniej firma była znana jako ZPH Marzec i Syn Kazimierz Marzec. Głównym przedmiotem naszej oferty jest produkcja małych i średnich konstrukcji stalowych. Konstrukcje wykonujemy na podstawie dostarczonej przez klienta dokumentacji technicznej, mamy również możliwość stworzenia własnego projektu na podstawie wymagań klienta. Możemy wytworzyć, spawać i montować: konstrukcje hal, dźwigary dachowe, podesty, przemysłowe klatki schodowe, barierki, poręcze, projekty prostych budowli i urządzeń i inne zgodnie z zamówieniem. Możliwa produkcja maszyn i urządzeń np. przenośniki rolkowe, przenośniki rolkowo – hydrauliczne itp. Naszym głównym atutem jest produkcja wysokiej jakości konstrukcji i urządzeń, przy krótkich terminach realizacji i konkurencyjnych cenach. Wykwalifikowana kadra zarządzająca i doświadczona załoga produkcyjna, gwarantuje naszym klientom produkty i usługi najlepszej jakości. Kładąc nacisk na jakość i terminowość wykonywanych produktów i usług, inwestujemy w nowoczesne systemy informatyczne, wspierające proces zarządzania produkcją i projektowania inżynieryjnego(ERP, SolidWorks). Od początku działalności, nasza firma systematycznie się rozwija. Rozbudowujemy nasze hale produkcyjne oraz inwestujemy w nowe maszyny. Współpracujemy z klientami na rynku lokalnym, jak również w dużym zakresie sprzedajemy nasze wyroby na rynki zagraniczne, głównie do Holandii.
    podkarpackie 39-442 Chmielów
S Norautron Mechanics Sp. z o.o.
Opis: Norautron świadczy usługi obejmujące precyzyjną obróbkę skrawaniem, frezowanie, wytaczanie, toczenie, spawanie, montaż, obróbkę blach, obróbki powierzchni i kontrolę jakości. Jesteśmy zaufanym i wysoce kompetentnym partnerem wielu globalnych graczy. Siedziba Norautron znajduje się Zduńskiej Woli przy ulicy Henrykowskiej 16. Link do oficjalnej strony: https://www.norautron.com/contact/poland/
    łódzkie 98-220 Zduńska Wola
M ZAKŁAD MECHANICZNY "MESTIL" SPÓŁKA Z O.O.
Opis: Zakład Mechaniczny "MESTIL" Sp. z o.o. powstał w 1996 roku z przekształcenia Wydziału Mechanicznego Z.W.CH. "STILON" S.A. Projektujemy i produkujemy: części zamienne i podzespoły do maszyn przemysłowych, formy wtryskowe, wyroby z tworzyw sztucznych, wały pneumatyczne i konstrukcje przemysłowe. Specjalizujemy się również w kompleksowym przenoszeniu fabryk: w montażu i demontażu maszyn i ich transporcie. Realizujemy zadania inwestycyjne: budowę linii produkcyjnych, instalacji przemysłowych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i innych. Projektujemy, wytwarzamy, montujemy i spawamy konstrukcje stalowe. Wykonujemy prace naprawczo - remontowe. Aktualnie nasza firma zatrudnia 160 osób. Posiadamy własne biuro konstrukcyjne, które wspomagane jest komputerowymi systemami CAD/CAM: AUTOCAD, CREO, NX CAM, AUTOSKETCH, MASTERCAM. System MASTERCAM wyposażony jest w moduł CAM, który wykorzystywany jest w biurze technologicznym do programowania obrabiarek sterowanych numerycznie. Dzięki pełnej integracji systemu CAM z obrabiarkami CNC możemy wykonywać różne skomplikowane kształty w 3D elementów. Posiadamy nowoczesne obrabiarki sterowane numerycznie i zatrudniamy wykwalifikowaną załogę. Obydwie cechy umożliwiają nam oferowanie usług obróbki oraz wyrobów o wysokiej jakości po konkurencyjnych cenach. Zapraszamy!
    lubuskie 66-407 Gorzów Wlkp.
Powrót na górę strony
Wpisz kod pocztowy (np. 38-204)
Wpisz kod pocztowy (np. 38-204)