Firmy: 1924
S "MIKRON - obróbka skrawaniem", Dawid Morawski
Opis: brak opisu
    pomorskie 82-112 Ostaszewo
S ALPHA TECHNOLOGY SP.Z O.O. SP.K.
Opis: Alpha Technology Sp. z o. o. jest od wielu lat potentatem zakresie w produkcji zamków błyskawicznych. Dziś oprócz zamków błyskawicznych zajmuje się również projektowaniem, produkcją i obróbką wielu rodzajów wyrobów ze stali, metali nieżelaznych i tworzyw sztucznych. Firma posiada siedem nowoczesnych zakładów produkcyjnych które oferują usługi w branży motoryzacyjnej, budowlanej, elektrotechnicznej oraz w przemyśle tekstylnym. Przetwórstwo tworzyw sztucznych: projektujemy i produkujemy zaawansowane wyrobów z tworzyw sztucznych. Dysponujemy nowoczesnymi wtryskarkami od 50 do 1300 ton, wśród nich wtryskarkami elektrycznymi, dwukomponentowymi, do wtrysku z gazem i rozdmuchu. Ciśnieniowe odlewanie metali niezelażnych: produkujemy seryjne odlewy ciśnieniowe ze stopów cynku ZL410 i ZL430. Zakład konstrukcyjno-mechaniczny: oferujemy kompleksowe wytwarzanie od projektu, poprzez wykonanie i przeprowadzenie prób, różnych części maszyn, detali, form korygowanych do wtrysku, przyrządów spawalniczych i frezarskich a także sprawdzianów i przyrządów kontrolnych. Park maszynowy zawiera m.in. frezarki 5-osiowe, pozwalające wykonać najbardziej zaawansowane technologicznie operacje. Produkcja komponentów stalowych: wykonujemy wycinanie laserowe oraz gięcie numeryczne CNC, spawanie (MIG MAG TIG) i obróbka metali. Obróbka galwaniczna: Nakładanie powłok galwanicznych dekoracyjnych i antykorozyjnych. Wykonuje się tu pokrycia różnego rodzaju powłokami, używa się do tego celu m.in.: nikiel, chrom, miedź, mosiądz, patynę, brąz, a także wytwarza się powłoki bezniklowe i bezołowiowe. Produkcja zamków błyskawicznych: Największy polski producent zamków błyskawicznych. W ofercie znajdują się zamki kostkowe, metalowe, spiralne i kryte. Wszystkie dostępne są w ponad 200 kolorach. Liczba wzorów uchwytów przekracza pół tysiąca.
    małopolskie 30-149 KRAKÓW
S Fabryka Maszyn Tarnów Łukasz Świderski & Józef Świderski s.c
Opis: FMT TArnów zajmuje się produkcją maszyn
    Małopolskie 33-122 Wierzchosławice
M Zakłady Mechaniczne Tarnów
Opis: brak opisu
    Małopolskie 33-100 Tarnów
S IRONEX CNC Kamil Widawski
Opis: brak opisu
    śląskie 44-253 Rybnik
S W-METAL
Opis: „Projekt i wykonanie oprzyrządowania technologicznego; obróbka skrawaniem (toczenie, frezowanie, wytaczanie, wiercenie, szlifowanie; przecinanie materiału na pile taśmowej i spawanie); konstruowanie i modelowanie maszyn i urządzeń.
    podkarpackie 38-420 Korczyna
S GJH KOŁO H. Janikowski Spółka Komandytowa
Opis: Kuźnia GJH-KOŁO oferuje odkuwki kute swobodnie, pręty, pierścienie, odkuwki kształtowe. Toczenie CNC
    Opolskie 47-120 Zawadzkie
VIP BULMACH Sp. z o.o.
Opis: Bulmach sp. z o.o. jest firmą handlową działającą na polskim rynku dóbr inwestycyjnych od 1994 roku. Firma specjalizuje się w obrabiarkach do metalu i hydraulice siłowej. Bulmach jest autoryzowanym przedstawicielem tak uznanych bułgarskich producentów jak: ZMM Bulgaria – tokarki uniwersalne i tokarki CNC; Siloma – przecinarki taśmowe; Unitech-Troyan Ltd. – dłutownice konwencjonalne i sterowane numerycznie; Podemcrane i Skladova Technika – wciągniki linowe i wciągniki łańcuhowe;Badestnost JSCo. – rozdzielacze hydrauliczne, pompy ręczne i zawory; M+S Hydraulic PLC. – silniki hydrauliczne gerotorowe i gerolerowe, silniki i pompy tłoczkowe oraz orbitrole; Caproni JSC i Industrialtechnik SC – pompy i silniki zębate. Bulmach łączą również partnerskie relacje z polskim producentem uchwytów tokarskich i oprawek VDI Bison-Bial S.A. oraz włoskim producentem paneli sterujących Salvarani S.r.l.
    mazowieckie 00-724 Warszawa
S TECHWORKS Pracownia Technologii i Designu - Janusz Dobrzański
Opis: TechWorks realizuje projekty z zakresu konstrukcji mechanicznych, elektro-mechanicznych i wzornictwa przemysłowego. Wykonuje prototypy urządzeń oraz krótkie serie specjalistycznego sprzętu na zamówienie.
    śląskie 44-105 Gliwice
S Zakład Usług Technicznych Jerzy Kunzek
Opis: brak opisu
    Podkarpackie 37-511 Wólka Pełkińska
Powrót na górę strony
Wpisz kod pocztowy (np. 38-204)
Wpisz kod pocztowy (np. 38-204)