Firmy: 2278
S P.W. PIN Sebastian Mastalerz
Opis: Firma P.W. PIN zajmuje się projektowaniem, produkcją, wdrażaniem i automatyzacją procesów produkcyjnych. Wytwarzamy wykrojniki, tłoczniki, okrojniki i perforatory do blach oraz formy wtryskowe. Świadczymy również usługi w zakresie inżynierii odwrotnej. Wysoki poziom fachowej wiedzy, doświadczona kadra pracowników oraz nowoczesny park maszynowy pozwalają nam sprostać różnym wymaganiom klientów. Produkujemy narzędzia i przyrządy od prostych dziurkowników po skomplikowane tłoczniki wielotaktowe lub jednoczesne. Do budowy tłoczników i wykrojników używamy wyłącznie najwyższej jakości materiałów. Do wytwarzania wykorzystujemy znormalizowane elementy wysokiej jakości od markowych dostawców. Zapraszamy do współpracy.
    świętokrzyskie 26-220 Stąporków
S Rolmil Paweł Ślęczek
Opis: Nasza oferta to: toczenie CNC, konwencjonalne, frezowanie CNC, konwencjonalne, cięcie materiału, wytaczanie mobilne
    małopolskie 32-015 Kłaj
M PPHU "ARKUS" Sp. z o.o.
Opis: brak opisu
    śląskie 47-400 Racibórz
S METALTON G. Olchawski Spółka Jawna
Opis: Narzędziownia METALTON jest firmą rodzinną, założoną w 1999 roku. Wieloletnie doświadczenie w branży metalowej. Powstała jako PPHU METALTON S. C. świadcząca usługi w zakresie odlewnictwa metali nieżelaznych. METALTON od 2004 roku jako spółka jawna to produkcja: narzędzia do tłoczenia i formy do odlewnictwa. Od 2010 roku posiadamy System Zarządzania Jakością spełniający wymagania normy : ISO 9001:2008. Obecne zatrudnienie to 55 wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Posiadamy nowoczesny i precyzyjny park maszynowy oraz biuro projektowe wykorzystujące zaawansowane metody projektowania i programowania CAD/CAM. Nasze produkty to min: produkcja narzędzi do tłoczni - tłoczniki, wykrojniki, dziurowniki, zaginaki itp, wytwarzanie form odlewniczych do metali nieżelaznych, produkcja form szklarskich, produkcja narzędzi do przemysłu lotniczego, wytwarzanie części specjalnych i sprawdzianów, regeneracja i modyfikacja narzędzi produkcyjnych. Dodatkowo świadczymy usługi: tłoczenie na prasach mimośrodowych (do 80T), pomiary 3D narzędzi i wyrobów, usługi obróbki metali - frezowanie, toczenie, cięcie, itp. Oferujemy kompleksową obróbkę - realizację zamówień od projektu 2D/3D, poprzez wykonawstwo w metalu, obróbkę cieplną wraz z powłokami PVD, testy i uruchomienie u klienta. Wykonujemy dowolne części na gotowo. Zapraszamy do współpracy!
    lubelskie 24-320 Poniatowa
M Przedsiębiorstwo Aparatury Spajalniczej ASPA Sp. z o.o.
Opis: ASPA jest czołowym producentem zgrzewarek oporowych w Polsce. Wysoka pozycja firmy na rynku polskim i zagranicznym wyrasta z ponad 60-letniej tradycji i bogatego doświadczenia w projektowaniu i produkcji urządzeń do zgrzewania metali. Dzięki własnemu działowi konstrukcji i badań ASPA nieustannie kreuje nowe rozwiązania technologiczne i wprowadza je w tysiącach urządzeń i stanowisk zgrzewalniczych znajdujących się w całej Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Obecnie jesteśmy największym polskim producentem zgrzewarek punktowych, wielopunktowych, garbowych, doczołowo-zwarciowych, liniowych, kleszczowych oraz kompletnych linii spajalniczych i urządzeń specjalnych.
    dolnośląskie 51-162 Wrocław
S HSW Oprzyrządowanie i Narzędzia Specjalne Sp. z o.o.
Opis: brak opisu
    podkarpackie 37-450 Stalowa Wola
S AK TECHNIC
Opis: AK Technic od 8 lat dostarcza grafit do obróbki: drążenie wgłębne EDM. Jesteśmy dystrybutorem elektrod grafitowych i bloków grafitu do produkcji elektrod do elektrodrążenia niemieckiego producenta SGL. Ofertą firmy jest również produkcja dla klientów i dostarczanie precyzyjnych elektrod grafitowych wg rysunku, modelu, specyfikacji klienta. Obróbkę grafitu i produkcję elektrod wykonujemy na maszynach 5-cio osiowych HSM przystosowanych do obróbki grafitu. Oferujemy elektrody grafitowe wyposażone w uchwyty w systemie EROWA, na życzenie możliwe wykonanie w innym systemie mocowań. Szkolimy i doradzamy w zakresie wykorzystania i zastosowań w produkcji spaletyzowanego systemu mocowania EROWA. Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości produktów, w dogodnych terminach. Nasza oferta to między innymi: materiały eksploatacyjne do narzędziowni ( filrty, druty), grafit EDM, systemy mocowań EROWA, środki chemiczne CURTIS. Ponadto oferujemy: Elektrody z Grafitu do obróbki EDM. Produkcja elektrod grafitowych. Pręty z grafitu, okrągłe, kwadratowe, płaskowniki. Tygle z Grafitu, płytki z grafitu. Frezy do Grafitu z powłoką diamentową. Drut do drutówek, filtr do drążarek, System mocowań EROWA do maszyn CNC, drążarek. Części do maszyn drążarek. Rurki do przebijarek. Elektrody gwintowane miedziane. Zapraszamy AK Technic Bydgoszcz.
    Kujawsko Pomorskie 85-739 Bydgoszcz
S Prodio Sp.zoo
Opis: Proste narzędzie online pomagające małym i średnim firmom produkcyjnym i usługowym kontrolować pracę, zarządzać magazynem, gromadzić wiedzę o produktach, a także zapanować nad chaosem na hali produkcyjnej. Dzięki Prodio możesz się pozbyć papierowych notesów i kartek, ponieważ wszystkie informacje o zamówieniach masz w systemie, do którego masz dostęp online z dowolnego miejsca na świecie. Dlatego widzisz na jakim etapie jest dane zamówienie, co jest produkowane i w jakiej ilości, a także kto pracuje i co robi. Na bieżąco dodajesz uwagi, dokumenty, rysunki techniczne czy zdjęcia. Wszystko to w czasie rzeczywistym, zobaczą Twoi pracownicy na hali. Dzięki temu nie będą musieli czekać na to, aż przyjdziesz do pracy i dasz im wytyczne co mają wykonać. Po wejściu do pracy i zalogowaniu się do systemu, będą od razy mogli sprawdzić swoje zadania i rozpocząć pracę na danym zleceniu. A po jej zakończeniu zarejestrować ilość wykonanych sztuk i uwagi. Ty rozliczysz czas pracy, surowce, wydajności, a wszystkie dane będziesz miał podane jak na tacy. Skorzystaj z 14 dniowego okresu próbnego i załóż darmowe, pełne konto w mniej niż 15 minut. Możesz także z pomocą naszego wsparcia technicznego (zawsze bez dodatkowych opłat) poukładać wszystko pod Twoją firmę usługową/produkcyjną. Odzyskaj kontrolę nad tym co dzieje się w Twojej firmie, zarządzaj nią zdalnie i zobacz gdzie wyciekają pieniądze.
    śląskie 41-100 Katowice
S Spółdzielnia "BIELSIN"
Opis: Działamy na rynku od ponad 40 lat. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu oraz wykwalifikowanym specjalistom możemy sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagającym klientom. Oferujemy różnego rodzaju usługi typu: frezowanie CNC, toczenie CNC, usługi drążenia wycinarką drutową, wykonywanie narzędzi do wtryskarek, tamponowanie, prace na wtryskarkach ARBURG, cięcie, gięcie, ciągnienie i wykrawanie na prasach mimośrodowych, montaż oraz produkcja kontraktowa. Nie wahaj się z nami skontaktować. Stosujemy System Zarządzania Jakością i spełniamy wymagania zgodnie z normą PN-EN ISO 9001:2015
    Śląskie 43-382 Bielsko-Biała
S STIGO Sp. zo.o.
Opis: brak opisu
    małopolskie 31-980 Kraków
Powrót na górę strony
Wpisz kod pocztowy (np. 38-204)
Wpisz kod pocztowy (np. 38-204)