Firmy: 2272
S Prodio Sp.zoo
Opis: Proste narzędzie online pomagające małym i średnim firmom produkcyjnym i usługowym kontrolować pracę, zarządzać magazynem, gromadzić wiedzę o produktach, a także zapanować nad chaosem na hali produkcyjnej. Dzięki Prodio możesz się pozbyć papierowych notesów i kartek, ponieważ wszystkie informacje o zamówieniach masz w systemie, do którego masz dostęp online z dowolnego miejsca na świecie. Dlatego widzisz na jakim etapie jest dane zamówienie, co jest produkowane i w jakiej ilości, a także kto pracuje i co robi. Na bieżąco dodajesz uwagi, dokumenty, rysunki techniczne czy zdjęcia. Wszystko to w czasie rzeczywistym, zobaczą Twoi pracownicy na hali. Dzięki temu nie będą musieli czekać na to, aż przyjdziesz do pracy i dasz im wytyczne co mają wykonać. Po wejściu do pracy i zalogowaniu się do systemu, będą od razy mogli sprawdzić swoje zadania i rozpocząć pracę na danym zleceniu. A po jej zakończeniu zarejestrować ilość wykonanych sztuk i uwagi. Ty rozliczysz czas pracy, surowce, wydajności, a wszystkie dane będziesz miał podane jak na tacy. Skorzystaj z 14 dniowego okresu próbnego i załóż darmowe, pełne konto w mniej niż 15 minut. Możesz także z pomocą naszego wsparcia technicznego (zawsze bez dodatkowych opłat) poukładać wszystko pod Twoją firmę usługową/produkcyjną. Odzyskaj kontrolę nad tym co dzieje się w Twojej firmie, zarządzaj nią zdalnie i zobacz gdzie wyciekają pieniądze.
    śląskie 41-100 Katowice
S Spółdzielnia "BIELSIN"
Opis: Działamy na rynku od ponad 40 lat. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu oraz wykwalifikowanym specjalistom możemy sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagającym klientom. Oferujemy różnego rodzaju usługi typu: frezowanie CNC, toczenie CNC, usługi drążenia wycinarką drutową, wykonywanie narzędzi do wtryskarek, tamponowanie, prace na wtryskarkach ARBURG, cięcie, gięcie, ciągnienie i wykrawanie na prasach mimośrodowych, montaż oraz produkcja kontraktowa. Nie wahaj się z nami skontaktować. Stosujemy System Zarządzania Jakością i spełniamy wymagania zgodnie z normą PN-EN ISO 9001:2015
    Śląskie 43-382 Bielsko-Biała
S STIGO Sp. zo.o.
Opis: brak opisu
    małopolskie 31-980 Kraków
S HURCO Sp. z o.o.
Opis: Producent obrabiarek CNC dedykowanych dla branży narzędziowej. Amerykańska Firma z 50 letnią tradycją w produkcji obrabiarek CNC i najbardziej intuicyjnym sterowaniem WinMax . Właściciel międzynarodowych marek takich jak : HURCO , TAKUMI , LCM , MILTRONICS , PROCOBOTS. Utrzymujemy ciągły stok magazynowy około 400 obrabiarek w Venlo Holandia. W ofercie posiadamy również maszyny używane oraz DEMO .
    dolnośląskie 59-220 Legnica
M ELEKTROKONTEL - Beata Wójtowicz
Opis: Firma Elektrokontel działa od 2002 roku. Od samego początku działalności systematycznie poszerzamy zakres świadczonych usług. Obecnie działamy w branży elektrycznej i mechanicznej. Wykonujemy instalacje elektryczne w obiektach przemysłowych, biurowych i użyteczności publicznej. Drugim zakresem naszej działalności jest branża mechaniczna obejmująca biuro projektów mechanicznych oraz warsztat mechaniczny. Specjalizujemy się w regeneracji części maszyn w procesie napawania oraz obróbki skrawaniem obejmującej toczenie, frezowanie, wytaczanie, szlifowanie wałów, wyważanie dynamiczne wałów, obróbka odprężająca w piecu komorowym. Posiadamy uprawnienia UDT do regeneracji kół suwnicowych.
    małopolskie 31-587 Kraków
M EC Engineering Sp. z o.o. / Mielec
Opis: brak opisu
    podkarpackie 39-300 Mielec
S JFK Group Fabian Kowalczyk
Opis: JFK Group jest producentem zbrojeń budowlanych (strzemiona, wieńce, kosze zbrojeniowe, stal zbrojeniowa, zbrojenia fundamentowe). Przedmiotem naszej działalności jest również produkcja spawanych konstrukcji zbrojeniowych w zaawansowanej formie technicznej. Odrębnym działem naszej firmy jest dystrybucja wyrobów hutniczych tj. blach, wypałek, profili, rury ze stali węglowej, nierdzewnej, oraz aluminium.
    Śląskie 43-190 Mikołów
M ROI ROBOTICS SA
Opis: B2B Metal Bay to lider na rynku wykonawców w zakresie obróbki metali. Oferujemy cięcie i wycinanie metali, metodami tradycyjnymi, wodą i laserem. Posiadamy rozbudowany park maszynowy do obróbki CNC (frezowanie, toczenie, wykrawanie) oraz giętarki i prasy krawędziowe do wyginania rur, blach i profili. Wykonujemy również proste tłoczenia, m.in. elementów automotive i sanitariów. Oferujemy szybkie i precyzyjne spawanie robotami FANUC w konkurencyjnych cenach. Obrabiamy stal czarną, nierdzewną, aluminium. W przypadku wyrobów ze stali, oferujemy zabezpieczenie przed korozją poprzez hartowanie/ obróbkę cieplną, powlekanie i malowanie metodą proszkową. Zajmujemy się kompleksową obróbką zleceń, łącznie z logistyką i dostarczamy naszym Klientom gotowy produkt. Istnieje możliwość wsparcia na etapie projektowania lub doboru technologii obróbki.
    małopolskie 30-444 Libertów
VIP GJH-KOŁO H. Janikowski Spółka Komandytowa
Opis: Kuźnia GJH-KOŁO oferuje odkuwki kute swobodnie, pręty, pierścienie, odkuwki kształtowe. Toczenie CNC
    Opolskie 47-120 Zawadzkie
S WALLRAV Sp. z o.o.
Opis: Oferujemy usługi w obróbce skrawaniem. Frezowanie 3 osie. Frezowanie 4 osie. Frezowanie 5 osi. Frezowanie symultaniczne 5 osi. Frezowanie indeksowane 5 osi. Toczenie CNC. Toczenie CNC z osią Y. Obróbka skrawaniem CNC. Obróbka skrawaniem metali. Wykonywanie prototypów. Wykonywanie oprzyrządowania. Wykonywanie części do maszyn i urządzeń. Obróbka metali. Obróbka tworzyw sztucznych. Obróbka materiałów konstrukcyjnych. Obróbka aluminium. Wykonywanie oprzyrządowania branża spożywcza. Wykonywanie części do linii produkcyjnych. Skrawanie CNC. Skrawanie metalu.
    lubuskie 66-015 Zielona Góra
Powrót na górę strony
Wpisz kod pocztowy (np. 38-204)
Wpisz kod pocztowy (np. 38-204)