Firmy: 2299
S Link Tools Polska Sp. z o. o.
Opis: Narzędzia skrawające monolityczne, narzędzia składane, frezy, wiertła, gwintowniki, rozwiertaki, pogłębiacze, narzędzia specjalne oprawki SK BT HSK BB+, uchwyty, imadła akcesoria Narzędzia kontroli jakości i pomiarowe materiały eksploatacyjne przemysłowe,narzędzia ręczne, narzędzia elektryczne, materiały ścierne, chemia przemysłowa sprzęt warsztatowy, bhp Zabezpieczenia, meble przemysłowe dźwignice żurawie, wciągniki, wózki paletowe emulsje i oleje CNC do smarowania i chłodzenia, urządzenia do konserwacji chłodziw, separator oleju, skimmery wyposażenie warsztatu, Materiały do lutowania i spawania. -spersonalizowana oferta, aby dostarczać informacji technicznych i handlowych, potrzebnych do określenia rozwiązań, odpowiadających potrzebom klientów, -specjaliści ds. produktu udzielą zarówno porad technicznych dla innowacyjnych aplikacji jak i szkoleń dla operatorów, bezpośrednio dla klientów, -dostosowane katalogi dla łatwiejszej identyfikacji produktów, -innowacyjne/ nowoczesne inicjatywy promocji poświęcone najbardziej powszechnym jak i nowym produktom, -gwarantowana dostawa w ciągu 24 godzin dla wybranych produktów, bezpośrednio z naszych centrów logistycznych, -możliwość zarządzania swoimi zamówieniami bezpośrednio z dedykowanej strony internetowej, z możliwością śledzenia statusu doręczenia poszczególnych zamówień, -innowacyjne serwisy logistyczne z możliwością zdalnego zarządzania i raportowania on-line, dla
    dolnośląskie 52-210 Wrocław
VIP BULMACH Sp. z o.o.
Opis: Bulmach Sp. z o.o. jest firmą handlową działającą na polskim rynku od 1994 roku. Firma specjalizuje się w obrabiarkach do metalu i hydraulice siłowej. Firma posiada biuro handlowe w Warszawie przy ulicy Chełmskiej. Bulmach jest autoryzowanym przedstawicielem znanych bułgarskich producentów takich jak: ZMM Bulgaria – tokarki uniwersalne i tokarki CNC; Siloma – przecinarki taśmowe; Unitech-Troyan Ltd. – dłutownice konwencjonalne i sterowane numerycznie; Podemcrane i Skladova Technika – wciągniki linowe i wciągniki łańcuchowe; Badestnost JSCo. – rozdzielacze hydrauliczne, pompy ręczne i zawory; M+S Hydraulic PLC. – silniki hydrauliczne gerotorowe i gerolerowe, silniki i pompy tłoczkowe oraz orbitrole; Caproni JSC i Industrialtechnik SC – pompy i silniki zębate. Bulmach tworzy również partnerskie relacje z polskim producentem uchwytów tokarskich i oprawek VDI Bison-Bial S.A. oraz włoskim producentem paneli sterujących Salvarani S.r.l. W swoim wyposażeniu posiadamy bułgarskie tokarki uniwersalne, wyposażenie do obrabiarek, piły taśmowe, przecinarki taśmowe, wytrzrmałe tokarki do metalu, tokarki rurowe, frezarki do metalu, tokarki z regulacją prędkości obrotowej, dłutownice. Nasi Doradcy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące produktów oferowanych na stronie.
    mazowieckie 00-724 Warszawa
S PROPLASTICA SP. Z O.O.
Opis: PROPLASTICA to od lat lider w branży narzędziowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Zakład dostarcza płyty standardowe i specjalne do form wtryskowych oraz narzędzi tłocznych z wielu gatunków stali - konstrukcyjnych, narzędziowych, czy stopów aluminium. Firma ponadto posiada w sprzedaży szeroki wybór rodzajowy i wymiarowy części znormalizowanych.
    świętokrzyskie 25-663 Kielce
S HURCO Sp. z o.o.
Opis: Producent obrabiarek CNC dedykowanych dla branży narzędziowej. Amerykańska Firma z 50 letnią tradycją w produkcji obrabiarek CNC i najbardziej intuicyjnym sterowaniem WinMax . Właściciel międzynarodowych marek takich jak : HURCO , TAKUMI , LCM , MILTRONICS , PROCOBOTS. Utrzymujemy ciągły stok magazynowy około 400 obrabiarek w Venlo Holandia. W ofercie posiadamy również maszyny używane oraz DEMO .
    dolnośląskie 59-220 Legnica
VIP WIETPOL Aerospace Sp. z o.o. Sp. K.
Opis: Firma Wietpol Aerospace jest firmą mającą swoją siedzibę w Rzeszowie, a zakład produkcyjny znajduje się w Krośnie. Firma posiada status Zakładu Pracy Chronionej oraz system zarządzania jakością certyfikowany na zgodność z normami: AS/EN 9100 oraz EN ISO 9001. Wietpol Aerospace posiada koncesję umożliwiającą wykonywanie działalności związanej z wyrobami o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym, które są określone w WT V. Nasza firma oferuje szeroki zakres usług. Obróbka metali, polerowanie, modelowanie oraz programowanie w programie CATIA, pomiary i cechowanie wyrobów to oferta stanowiąca 65% produkcji firmy w zakresie produkcji lotniczej. Drugi obszar produkcji to obróbka skrawaniem obejmująca toczenie, frezowanie, szlifowanie materiałów takich jak stal, tytan, inconel, aluminium, chromonikiel i wiele innych a także obróbka galwanotechniczna czyli cynkowanie i anodowanie (również z barwieniem aluminium na kolory: czarny, czerwony, niebieski) i oprzyrządowanie. Korzystamy z obrabiarek konwencjonalnych i sterowanych numerycznie dla przemysłów: lotniczego, energetycznego, naftowego, budowlanego i meblowego.
    Podkarpackie 38-400 Krosno
S Firma Handlowa "WALOR" A. Nowak, W. Fryc Spółka Jawna
Opis: Firma Walor zajmuje się produkcją i dystrybucją artykułów przemysłowych. W naszej ofercie znajdują się między innymi: łożyska i akcesoria do łożysk, pasy napędowe, uszczelnienia, łańcuchy rolkowe, złączki hydrauliczne oraz wiele innych. Jako jedyne przedsiębiorstwo w Polsce produkujemy pierścienie osadcze Segera. Zajmujemy się produkcją pierścieni osadczych sprężynujących. Pierścienie SEEGERA wykonywane wg. norm PN, DIN, GOST. Wieloletnie doświadczenie i własne know-how gwarantują najwyższą jakość i niepowtarzalność naszych produktów. Każdy wytwarzany przez nas pierścień Segera to element najwyższej klasy, odznaczający się świetną trwałością i wytrzymałością. Oferujemy usługi w zakresie doradztwa, projektowania oraz kompleksowej produkcji pierścieni specjalnych lub innych zabezpieczeń technicznych. Rozbudowany park maszynowy pozwala na realizację zleceń w zakresie wykrawania, obróbka cieplna, nakładanie powłok ochronnych. Wszystkie nasze produkty to artykuły najwyższej klasy, które z pewnością Państwa nie zawiodą. Gwarantujemy również doskonały standard usług.
    podkarpackie 36-100 Kolbuszowa
S Silbertest Grzegorz Łabuz
Opis: Specjalizujemy się w produkcji sprawdzianów geometrycznych, głównie dla branży automotive. Wykonujemy przyrządy prototypowe wraz z doradztwem, testami, szeroko rozumianymi modyfikacjami przyrządów już istniejących. Przyrządy montażowe od ręcznych po całkowicie zautomatyzowane. Działamy dla całej Polski. Kompleksowo od zapotrzebowania poprzez projekt, produkcję, montaż oraz liczne kalibracje. Pomiary okresowe, walidacja, usługi pomiarowe. Oferujemy stałą współprace wraz z serwisem. Charakteryzuje nas dbałość o zadowolenie klienta, jakość, terminowość oraz jak najlepszy kontakt podczas współpracy. Jakość i terminowość jest naszym priorytetem! Zapraszamy również do składania zapytań ofertowych na obróbkę skrawaniem CNC.
    małopolskie 32-540 Trzebinia
M Perfopol Sp. z o.o.
Opis: Perfopol to polskie przedsiębiorstwo z ponad 30 letnim doświadczeniem zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym. Do głównych produktów oferowanych przez firmę zaliczyć można: blachy perforowane, siatki cięto-ciągnione, siatki plecione, siatki zgrzewane, sita szczelinowe zgrzewane. Bogaty park maszynowy pozwala na kompleksową obróbką metalu w zakresie: perforacji, wykrawania, przetłaczania blach, ponadto cięcia na gilotynach, cięcia na laserze, gięcia na prasach krawędziowych, zwijania na walcarkach, spawania oraz zgrzewania. Firma Perfopol zajmuje się również wytwarzaniem konstrukcji stalowych a dodatkowy obszar świadczonych usług obejmuje także obróbkę wiórową w zakresie toczenia, wiercenia oraz frezowania.
    świętokrzyskie 27-200 Starachowice
VIP WMW.pl
Opis: Firma WMW to narzędziownia która oferuje Państwu kompleksową obsługę w zakresie obróbki CNC, budowy wykrojników, tłoczników, form wtryskowych, przyrządów, sprawdzianów, części maszyn, elementów blaszanych itp. Wykonujemy także regenerację narzędzi, przyrządów i przywracanie im stanu technologicznego. Gwarantujemy sprawne działanie, wysoką jakość oraz elastyczność. Zlecenia wykonujemy na podstawie dostarczonej przez klienta dokumentacji technicznej jak i na bazie dostarczonego gotowego wyrobu. Możliwe także zaprojektowanie koniecznego oprzyrządowania i narzędzi. Projekty wykonujemy na podstawie dokumentacji opracowanej według najnowszych rozwiązań CAD/CAM takich jak MASTERCAM, SOLIDWORKS, PEPS, MEGACAD. Do budowy wykrojników oraz form wykorzystujemy znormalizowane elementy najwyższej jakości od markowych dostawców jak FCPK Bytów, METALimpex, czy Fibro. Współpracujemy także z renomowanymi dostawcami stali. Posiadamy prasy hydrauliczne oraz mimośrodowe - możemy testować narzędzia i wykonać partie próbne we własnych warunkach. Wykonujemy usługi dla firm z przemysłu: samochodowego, lotniczego, maszynowego, ADG i wielu innych. Wykonujemy kompletne przyrządy i narzędzia a także ich pojedyncze elementy, a także części maszyn, elementy blaszane, sprawdziany oraz inne elementy zgodne z Państwa oczekiwaniem.
    małopolskie 32-040 Rzeszotary
M PEMES PRODUKCJA KOCHANOWSKI I WSPÓLNICY SP.J.
Opis: W ofercie naszych usług znajdziesz praktycznie wszystko, czego potrzebuje Twoja firma. Od opracowania technologicznie części i produkcji części oraz maszyn specjalnego przeznaczenia po usługi spawalnicze, naprawę, konserwację oraz obróbkę elementów metalowych.
    mazowieckie 05-155 Stare Grochale
Powrót na górę strony
Wpisz kod pocztowy (np. 38-204)
Wpisz kod pocztowy (np. 38-204)