Firmy: 2155
S SANTEX Kazimierz Czapka
Opis: Świadczymy usługi takie jak: ciecie laserowe, cięcie plazmowe 3D, gięcie blach, walcowanie blach i profili, gięcie rur i profili, spawanie CNC, malowanie proszkowe, projektowanie 3D i budownictwo sanitarne. Przedsiębiorstwo SANTEX jest firmą rodzinną, działającą na rynku lokalnym i krajowym nieprzerwanie od 1984 roku. Działalność firmy, oparta o wieloletnie doświadczenie w branży inżynieryjno-budowlanej i produkcyjnej, pozwoliła na wypracowanie solidnej marki i silnej pozycji na rynku. Zapraszamy do współpracy!
    podkarpackie 39-120 Sędziszów Małopolski
M Fabryka Łożysk Tocznych - Kraśnik S.A. / FŁT / PBF
Opis: brak opisu
    lubelskie 23-210 Kraśnik
S Alupart Sp. z o.o.
Opis: brak opisu
    wielkopolskie 62-070 Dąbrówka k. Poznania
S HARTOWNIA Sp. z o.o.
Opis: Firma znajduje się w Łodzi, czyli w centralnej Polsce. Przyjmujemy zlecenia obróbki cieplnej Waszych wyrobów. Powierzone nam zlecenia wykonujemy szybko i bardzo solidnie, co jest dewizą naszej firmy. Wykonujemy następujące usługi: - Obróbkę cieplną stali: • szybkotnących, • narzędziowych, • konstrukcyjnych, - Nawęglanie stali w atmosferach regulowanych; - Obróbkę cieplną stopów metali nieżelaznych. Hartownia Sp. z o. o. posiada nowo uruchomioną linię z atmosferą endetermiczną gotową do obsługi Państwa wysokowolumenowych zleceń hartowania, odpuszczania i nawęglania.
    Łódzkie 91-357 Łódź
S STIGO Sp. zo.o.
Opis: brak opisu
    małopolskie 31-980 Kraków
S ADM s.c.
Opis: brak opisu
    lubelskie 23-200 Kraśnik
S BIMO TECH Sp. z o.o.
Opis: Produkcja elementów i komponentów z metali. Wykonujemy wszelkiego rodzaju elementy i komponenty z metali i innych materiałów wg specyfikacji dostarczonej przez zamawiającego. Naszym klientom zapewniamy wysoką jakość i terminowość dostaw. Realizujemy zlecenia dla renomowanych firm polskich i europejskich. Usługi obróbki metali Świadczymy m. in. następujące usługi z zakresu obróbki mechanicznej: toczenie, frezowanie, wiercenie, szlifowanie, drążenie, spawanie, cięcie, wycinanie, zwijanie, gięcie, obróbka cieplna, regeneracja. Zaopatrzenie firm przemysłowych w materiały i surowce. Od 2013 roku specjalizujemy się produkcji i dostarczaniu produktów z metali i stopów specjalnych. Wiodącymi metalami w naszej ofercie są Tytan, Nikiel, Wolfram, Molibden, Niob, Tantal, Cyrkon i ich stopy. Nasi klienci to firmy przemysłu lotniczego, motoryzacyjnego, chemicznego, energetycznego, medycznego, górniczego, paliwowego i wielu innych. Realizujemy zlecenia od małych partii próbnych do dostaw całokontenerowych. Zapraszamy do współpracy!
    dolnośląskie 54-405 Wrocław
S Silbertest Grzegorz Łabuz
Opis: specjalizujemy się w produkcji sprawdzianów geometrycznych głównie dla branży automotive. Wykonujemy przyrządy prototypowe wraz z doradztwem, testami, szeroko rozumianymi modyfikacjami już istniejących. Przyrządy montażowe od ręcznych po całkowicie zautomatyzowane. Dla województwa małopolskiego. Dla województwa śląskiego. Dla całej Polski. Kompleksowo od zapotrzebowania poprzez projekt, produkcje, montaż oraz kalibracje. Pomiary okresowe walidacja, usługi pomiarowe. Oferujemy stałą współprace wraz z serwisem. Charakteryzuje nas dbałość o zadowolenie klienta, jakość, terminowość oraz jak najlepszy kontakt podczas współpracy. Jakość i terminowość jest naszym priorytetem.
    małopolskie 32-540 Trzebinia
S ARCOM spółka jawna Artur Wilk, Robert Zięba
Opis: Oferujemy projektowanie i produkcję komponentów ze stali węglowej i nierdzewnej, oraz z aluminium, miedzi i mosiądzu. Jesteśmy otwarci na kooperację w kraju i za granicą. Specjalizujemy się w produkcji systemów magazynowania i transportu i jesteśmy europejskim liderem branży. Naszą główną siłą jest wykwalifikowany i ambitny zespół pracowników. Oferujemy wieloletnie doświadczenie wsparte nowoczesną technologią. Nasze rozwiązania wpływają na wzrost konkurencyjności rynkowej Klientów Arcom. Pozwalają optymalnie wykorzystać przestrzeń magazynową. Zapewniają bezpieczne składowanie i transport produktów. Przynoszą znaczną redukcję kosztów magazynowania.
    Małopolskie 32-765 Rzezawa
S E. M. Stal Mariusz Józefowicz / EM STAL
Opis: Usługi spawalnicze: - Balustrady - Ogrodzenia - Konstrukcje stalowe - Architektura parkowa - Wiaty śmietnikowe - Orurowania samochodów - Meble loftowe Świadczymy również usługi: - Gięcie rur na giętarce trzpieniowej - Rolowanie rur oraz profili na giętarce trójrolkowej - Precyzyjne cięcie piłą taśmową oraz tarczową
    podkarpackie 38-430 Rogi
Powrót na górę strony
Wpisz kod pocztowy (np. 38-204)
Wpisz kod pocztowy (np. 38-204)