Firmy: 2218
S EDAMET P.P.U.H. Edward Matula
Opis: EDAMET PPUH świadczy swoje usługi w zakresie instalacji elektroenergetycznych oraz obróbki skrawaniem. Prowadzimy niemal wszystkie prace związane z instalacjami elektrycznymi, automatyką przemysłową oraz niskoprądową w zakresie IT. Naszymi klientami są głównie zakłady produkcyjne i firmy deweloperskie. Od 2016r. poszerzyliśmy zakres działalności o dział obróbki skrawaniem, obrabiamy wszelkiego rodzaju elementy ze stali i tworzyw sztucznych. Wykorzystujemy do tego nowoczesny park maszynowy wyposażony w obrabiarki CNC. Wytwarzamy głównie części maszyn i urządzeń stosowane w przemyśle szklarskim, spożywczym, górniczym, naftowym oraz hutniczym. Podejmujemy się również dorabiania elementów prototypowych dla przemysłu lotniczego i medycznego. Nasza wykwalifikowana kadra pracownicza stanowi zgrany zespół, który w połączeniu z nowoczesnym parkiem maszynowym renomowanej firmy MAZAK jest w stanie zadowolić każdego klienta. Zapraszamy do współpracy klientów, którym zależy na bardzo wysokiej jakości oraz terminowości wykonywanych usług. Stawiamy na profesjonalizm przeprowadzonych przez nas prac i oferujemy konkurencyjne ceny. Usługi świadczymy dla klientów z: Orzesze, Rybnik, Tychy, Gliwice, Zabrze, Częstochowa, Katowice, Kraków, Wrocław, Kielce oraz województw: śląskie, małopolskie, dolnośląskie, świętokrzyskie a także dla innych regionów Polski.
    śląskie 43-180 Orzesze
S BR TECHNOLOGY SP. Z O.O.
Opis: Nasza firma charakteryzuje się indywidualnym podejściem do potencjalnego klienta, od projektu do wykonania części, podzespołów lub całych maszyn. Specjalizujemy się w obróbce plastycznej wszelkiego rodzaju blach, kształtowników oraz profili. Dodatkowo realizujemy spawanie zgodne z normą 3834 trzema metodami MIG,MAG,TIG oraz zgrzewanie punktowe. Oferujemy obróbkę metali która możemy przeprowadzić na nowoczesnych obrabiarkach sterowanych numerycznie, jak i również obróbkę konwencjonalną. Nasze biuro konstrukcyjne posiada najnowsze oprogramowania CAD,CAM,CAE które wspomagają pracę konstruktorów poprzez analizy MES, oraz technologów poprzez dobrze wykonany plan obróbczy oraz odpowiednie parametry narzędzi, daje to nam przewagę w jakości oraz szybkości wykonywanych projektów.
    podlaskie 17-300 SIEMIATYCZE
S Solvo Maciej Machnik
Opis: brak opisu
    śląskie 44-100 Gliwice
VIP VARGUS POLSKA
Opis: Vargus jest izraelskim producentem narzędzi skrawających wyspecjalizowanym w szczególności w narzędziach do obróbki gwintów. Pierwsza płytka wymienna do toczenia gwintów oraz pierwszy system do frezowania gwintów na płytki wymienne zostały z powodzeniem wprowadzone na rynek przez inżynierów Vargusa. Obecnie linia Vardex stanowiąca kompletny program narzędzi do toczenia i frezowania niemal każdego z istniejących standardów gwintów jest rozwijana o kolejne linie: Groovex – program narzędzi do przecinania, rowkowania, toczenia, profilowania i rowków czołowych oraz Shaviv – narzędzia ręczne do gratowania. Ponadto dysponujemy szerokim asortymentem mikronarzędzi Microscope oraz narzędzi na automaty tokarskie ST-Cut. Jako uzupełnienie Vargus Polska jest wyłącznym dystrybutorem produktów firmy ARNO, które stanowią pełny program w zakresie wiercenia, frezowania, i toczenia na maszynach CNC i nie tylko.
    ŁÓDZKIE 96-100 SKIERNIEWICE
S Oficyna s.c.
Opis: brak opisu
    Łódzkie 93-114 Łódź
S Silbertest Grzegorz Łabuz
Opis: Specjalizujemy się w produkcji sprawdzianów geometrycznych, głównie dla branży automotive. Wykonujemy przyrządy prototypowe wraz z doradztwem, testami, szeroko rozumianymi modyfikacjami przyrządów już istniejących. Przyrządy montażowe od ręcznych po całkowicie zautomatyzowane. Działamy dla całej Polski. Kompleksowo od zapotrzebowania poprzez projekt, produkcję, montaż oraz liczne kalibracje. Pomiary okresowe, walidacja, usługi pomiarowe. Oferujemy stałą współprace wraz z serwisem. Charakteryzuje nas dbałość o zadowolenie klienta, jakość, terminowość oraz jak najlepszy kontakt podczas współpracy. Jakość i terminowość jest naszym priorytetem!
    małopolskie 32-540 Trzebinia
M P.P.H.U. MWS Metal Welding Service
Opis: MWS Metal Welding Service – nasza główną specjalnością to utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń czyli zmniejszanie kosztów eksploatacji. Każde prace regeneracyjno naprawcze są poprzedzane głęboka analizą przyczyn zużycia oraz doborem odpowieniej metody naprawczej. Główne nasze usługi to: mobilne wytaczanie u klienta, metalizacja natryskowa, spawanie, napawanie. Stosowane przez nas metody spawalnicze to: spawanie inox, spawanie aluminium, rurociągów, żeliwa. Spawamy metodami: MMA, MIG, MAG, TIG, PTA. Napawanie w szczególności stosujemy do: kół pasowych, lemieszy spychaczy, szczęk i stożków kruszarek. Metalizację natryskową stosujemy do: staliwa, żeliwa, stali niestopowej. Metalizację natryskową prowadzimy: metodą łukową, płomieniową, HVOF. Prowadzimy również mobilne frezowanie i wytaczanie w szczególności do: łyżek koparek, otworów ładowarek, wysięgników, adapterów. Poza usługami prowadzona jest u nas produkcja metalowa. Wytwarzamy min: konstrukcje stalowe ze stali nierdzewnych, płyty napawane, rury z powłokami trudnościeralnymi. Obszar naszej działalności to przede wszystkim: przemysł maszynowy, przemysł wydobywczy, poligrafia, energetyka. Działamy głównie w województwie śląskim jak również na terenie całego kraju.
    śląskie 41-253 Czeladź
S Rolmil Paweł Ślęczek
Opis: Nasza oferta to: toczenie CNC, konwencjonalne, frezowanie CNC, konwencjonalne, cięcie materiału, wytaczanie mobilne
    małopolskie 32-015 Kłaj
S ALPHA TECHNOLOGY SP.Z O.O. SP.K. / ALPHA KRAKÓW
Opis: Alpha Technology posiada siedem nowoczesnych zakładów produkcyjnych, które oferują usługi w branży: motoryzacja - automotive, budownictwo, elektrotechnika oraz w przemysł tekstylny. Narzędziownia: formy wtryskowe i odlewnicze, oferujemy kompleksowe wytwarzanie od projektu, poprzez wykonanie i przeprowadzenie prób formy do produkcji różnych części z tworzyw termoplastycznych, stopów znal i stopow aluminium Przetwórstwo tworzyw sztucznych: projektujemy i produkujemy zaawansowane wyroby z tworzyw sztucznych. Dysponujemy nowoczesnymi wtryskarkami od 50 do 1300 ton, wśród nich wtryskarkami elektrycznymi, dwu komponentowymi, do wtrysku z gazem i rozdmuchu. Ciśnieniowe odlewanie metali nieżelaznych: produkujemy seryjne odlewy ciśnieniowe ze stopów cynku ZL410 i ZL430. i stopów aluminium Produkcja komponentów stalowych: wykonujemy wycinanie laserowe oraz gięcie numeryczne CNC, spawanie (MIG MAG TIG) i obróbka metali. Obróbka galwaniczna: Nakładanie powłok galwanicznych dekoracyjnych i antykorozyjnych. Wykonuje się tu pokrycia różnego rodzaju powłokami, używa się do tego celu m.in.: nikiel, chrom, miedź, mosiądz, patynę, brąz, a także wytwarza się powłoki bezniklowe i bezołowiowe. Produkcja zamków błyskawicznych do odzieży.
    małopolskie 30-149 KRAKÓW
M PEMES PRODUKCJA KOCHANOWSKI I WSPÓLNICY SP.J.
Opis: W ofercie naszych usług znajdziesz praktycznie wszystko, czego potrzebuje Twoja firma. Od opracowania technologicznie części i produkcji części oraz maszyn specjalnego przeznaczenia po usługi spawalnicze, naprawę, konserwację oraz obróbkę elementów metalowych.
    mazowieckie 05-155 Stare Grochale
Powrót na górę strony
Wpisz kod pocztowy (np. 38-204)
Wpisz kod pocztowy (np. 38-204)