Firmy: 2186
M Macro Molds Polska Sp. z o.o.
Opis: brak opisu
    śląskie 43-100 Tychy
S Jawa Control Spółka z o.o.
Opis: brak opisu
    małopolskie 31-586 Kraków
S PROPLASTICA SP. Z O.O.
Opis: PROPLASTICA - to od ponad ćwierć wieku lider w branży narzędziowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Zakład w Kielcach dostarcza płyty standardowe i specjalne (wg rysunku) do form wtryskowych oraz narzędzi tłocznych z wielu gatunków materiałów (1730, 2312, 2311, 2085, 2379, 2343, 2738, 2738HH, 2714HH)
    świętokrzyskie 25-663 Kielce
S SANTEX Kazimierz Czapka
Opis: Świadczymy usługi takie jak: ciecie laserowe, cięcie plazmowe 3D, gięcie blach, walcowanie blach i profili, gięcie rur i profili, spawanie CNC, malowanie proszkowe, projektowanie 3D i budownictwo sanitarne. Przedsiębiorstwo SANTEX jest firmą rodzinną, działającą na rynku lokalnym i krajowym nieprzerwanie od 1984 roku. Działalność firmy, oparta o wieloletnie doświadczenie w branży inżynieryjno-budowlanej i produkcyjnej, pozwoliła na wypracowanie solidnej marki i silnej pozycji na rynku. Zapraszamy do współpracy!
    podkarpackie 39-120 Sędziszów Małopolski
S WALCE s.c.
Opis: brak opisu
    lubelskie 21-040 Świdnik
S LMS s.c.
Opis: Firma LMS to dostawca wysokiej jakości maszyn do metalu i maszyn do drewna. W naszej ofercie znajdziecie Państwo tokarki do metalu znanego bułgarskiego producenta ZMM Bulgaria, wcześniej ZMM Sliven. Wśród bogatej oferty tokarek do metalu znajdują się tokarki uniwersalne - konwencjonalne ze stopniową regulacją obrotową wrzeciona, tokarki z płynną regulacją obrotową wrzeciona, tokarki rurowe oraz tokarki CNC. Dodatkowo oferujemy także oryginalne części zamienne to tokarek ZMM. Naszą szeroką ofertę uzupełniają maszyny do drewna, w szczególności pilarki do drewna i materiałów drewnopochodnych, renomowanego polskiego producenta REMA-RESZEL. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ciekawą ofertą!
    wielkopolskie 63-200 Jarocin
S ARCOM spółka jawna Artur Wilk, Robert Zięba
Opis: Oferujemy projektowanie i produkcję komponentów ze stali węglowej i nierdzewnej, oraz z aluminium, miedzi i mosiądzu. Jesteśmy otwarci na kooperację w kraju i za granicą. Specjalizujemy się w produkcji systemów magazynowania i transportu i jesteśmy europejskim liderem branży. Naszą główną siłą jest wykwalifikowany i ambitny zespół pracowników. Oferujemy wieloletnie doświadczenie wsparte nowoczesną technologią. Nasze rozwiązania wpływają na wzrost konkurencyjności rynkowej Klientów Arcom. Pozwalają optymalnie wykorzystać przestrzeń magazynową. Zapewniają bezpieczne składowanie i transport produktów. Przynoszą znaczną redukcję kosztów magazynowania.
    Małopolskie 32-765 Rzezawa
VIP VARGUS POLSKA
Opis: Vargus jest izraelskim producentem narzędzi skrawających wyspecjalizowanym w szczególności w narzędziach do obróbki gwintów. Pierwsza płytka wymienna do toczenia gwintów oraz pierwszy system do frezowania gwintów na płytki wymienne zostały z powodzeniem wprowadzone na rynek przez inżynierów Vargusa. Obecnie linia Vardex stanowiąca kompletny program narzędzi do toczenia i frezowania niemal każdego z istniejących standardów gwintów jest rozwijana o kolejne linie: Groovex – program narzędzi do przecinania, rowkowania, toczenia, profilowania i rowków czołowych oraz Shaviv – narzędzia ręczne do gratowania. Ponadto dysponujemy szerokim asortymentem mikronarzędzi Microscope oraz narzędzi na automaty tokarskie ST-Cut. Jako uzupełnienie Vargus Polska jest wyłącznym dystrybutorem produktów firmy ARNO, które stanowią pełny program w zakresie wiercenia, frezowania, i toczenia na maszynach CNC i nie tylko.
    ŁÓDZKIE 96-100 SKIERNIEWICE
VIP GJH-KOŁO H. Janikowski Spółka Komandytowa
Opis: Kuźnia GJH-KOŁO oferuje odkuwki kute swobodnie, pręty, pierścienie, odkuwki kształtowe. Toczenie CNC
    Opolskie 47-120 Zawadzkie
S METALTON G. Olchawski Spółka Jawna
Opis: brak opisu
    lubelskie 24-320 Poniatowa
Powrót na górę strony
Wpisz kod pocztowy (np. 38-204)
Wpisz kod pocztowy (np. 38-204)