Firmy: 2284
S WIKOMA Maszyny i Urządzenia Przemysłowe
Opis: Firma WIKOMA Maszyny i Urządzenia Przemysłowe rozpoczęła działalność w 1989 roku. Jesteśmy nowoczesną firmą działającą w obszarze projektowania i produkcji maszyn dla przemysłu. Dostarczamy klientowi najnowszych technologicznie rozwiązań dostosowanych do jego indywidualnych potrzeb. Firma specjalizuje się w produkcji maszyn dla przemysłu meblarskiego oraz systemów transportu technologicznego. W gamie produktów znajdują się m.in. szlifierko-polerki, szczotkarki, transportery rolkowe, transportery taśmowe, stoły unoszące, tunele suszarnicze, maszyny do obróbki wikliny. Wykonujemy kompletne linie technologiczne – realizacja obejmuje projekt mechaniczny, projekt systemu sterowania, produkcję, montaż mechaniczny i elektryczny, uruchomienie oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nasze maszyny znajdują zastosowanie w przemyśle meblarskim, drzewnym, motoryzacyjnym, spożywczym, w produkcji wełny skalnej, w rolnictwie oraz na każdej powierzchni magazynowej wymagającej usprawnienia procesów logistycznych. Dzięki współpracy ze światowymi liderami swoich branż oraz dzięki obecności na rynkach światowych posiadamy odpowiednie doświadczenie i know how by skutecznie realizować nawet najbardziej wymagające projekty.
    wielkopolskie 64-360 Zbąszyń
VIP WIETPOL Aerospace Sp. z o.o. Sp. K.
Opis: Firma Wietpol Aerospace jest firmą mającą swoją siedzibę w Rzeszowie, a zakład produkcyjny znajduje się w Krośnie. Firma posiada status Zakładu Pracy Chronionej oraz system zarządzania jakością certyfikowany na zgodność z normami: AS/EN 9100 oraz EN ISO 9001. Wietpol Aerospace posiada koncesję umożliwiającą wykonywanie działalności związanej z wyrobami o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym, które są określone w WT V. Nasza firma oferuje szeroki zakres usług. Obróbka metali, polerowanie, modelowanie oraz programowanie w programie CATIA, pomiary i cechowanie wyrobów to oferta stanowiąca 65% produkcji firmy w zakresie produkcji lotniczej. Drugi obszar produkcji to obróbka skrawaniem obejmująca toczenie, frezowanie, szlifowanie materiałów takich jak stal, tytan, inconel, aluminium, chromonikiel i wiele innych a także obróbka galwanotechniczna czyli cynkowanie i anodowanie (również z barwieniem aluminium na kolory: czarny, czerwony, niebieski) i oprzyrządowanie. Korzystamy z obrabiarek konwencjonalnych i sterowanych numerycznie dla przemysłów: lotniczego, energetycznego, naftowego, budowlanego i meblowego.
    Podkarpackie 38-400 Krosno
M „ANMART” Sp. Jawna Ślusarek i Spółka
Opis: Specjalizujemy się w produkcji wielkoseryjnej związanej z obróbka plastyczna blach, łącznie z zaprojektowaniem matryc oraz ich wykonaniem. Obróbka skrawaniem CNC, nitowanie, cięcie i gięcie blach, spawanie.
    Małopolskie 33-386 Podegrodzie
M Perfopol Sp. z o.o.
Opis: Perfopol to polskie przedsiębiorstwo z ponad 30 letnim doświadczeniem zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym. Do głównych produktów oferowanych przez firmę zaliczyć można: blachy perforowane, siatki cięto-ciągnione, siatki plecione, siatki zgrzewane, sita szczelinowe zgrzewane. Bogaty park maszynowy pozwala na kompleksową obróbką metalu w zakresie: perforacji, wykrawania, przetłaczania blach, ponadto cięcia na gilotynach, cięcia na laserze, gięcia na prasach krawędziowych, zwijania na walcarkach, spawania oraz zgrzewania. Firma Perfopol zajmuje się również wytwarzaniem konstrukcji stalowych a dodatkowy obszar świadczonych usług obejmuje także obróbkę wiórową w zakresie toczenia, wiercenia oraz frezowania.
    świętokrzyskie 27-200 Starachowice
S HARNI Łukasz Kornaś
Opis: brak opisu
    małopolskie 32-765 Rzezawa
S HARTOWNIA Sp. z o.o.
Opis: Firma znajduje się w Łodzi, czyli w centralnej Polsce. Przyjmujemy zlecenia obróbki cieplnej Waszych wyrobów. Powierzone nam zlecenia wykonujemy szybko i bardzo solidnie, co jest dewizą naszej firmy. Wykonujemy następujące usługi: - Obróbkę cieplną stali: • szybkotnących, • narzędziowych, • konstrukcyjnych, - Nawęglanie stali w atmosferach regulowanych; - Obróbkę cieplną stopów metali nieżelaznych. Hartownia Sp. z o. o. posiada nowo uruchomioną linię z atmosferą endetermiczną gotową do obsługi Państwa wysokowolumenowych zleceń hartowania, odpuszczania i nawęglania.
    Łódzkie 91-357 Łódź
S METALTON G. Olchawski Spółka Jawna
Opis: Narzędziownia METALTON jest firmą rodzinną, założoną w 1999 roku. Wieloletnie doświadczenie w branży metalowej. Powstała jako PPHU METALTON S. C. świadcząca usługi w zakresie odlewnictwa metali nieżelaznych. METALTON od 2004 roku jako spółka jawna to produkcja: narzędzia do tłoczenia i formy do odlewnictwa. Od 2010 roku posiadamy System Zarządzania Jakością spełniający wymagania normy : ISO 9001:2008. Obecne zatrudnienie to 55 wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Posiadamy nowoczesny i precyzyjny park maszynowy oraz biuro projektowe wykorzystujące zaawansowane metody projektowania i programowania CAD/CAM. Nasze produkty to min: produkcja narzędzi do tłoczni - tłoczniki, wykrojniki, dziurowniki, zaginaki itp, wytwarzanie form odlewniczych do metali nieżelaznych, produkcja form szklarskich, produkcja narzędzi do przemysłu lotniczego, wytwarzanie części specjalnych i sprawdzianów, regeneracja i modyfikacja narzędzi produkcyjnych. Dodatkowo świadczymy usługi: tłoczenie na prasach mimośrodowych (do 80T), pomiary 3D narzędzi i wyrobów, usługi obróbki metali - frezowanie, toczenie, cięcie, itp. Oferujemy kompleksową obróbkę - realizację zamówień od projektu 2D/3D, poprzez wykonawstwo w metalu, obróbkę cieplną wraz z powłokami PVD, testy i uruchomienie u klienta. Wykonujemy dowolne części na gotowo. Zapraszamy do współpracy!
    lubelskie 24-320 Poniatowa
S PROPLASTICA SP. Z O.O.
Opis: PROPLASTICA to od lat lider w branży narzędziowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Zakład dostarcza płyty standardowe i specjalne do form wtryskowych oraz narzędzi tłocznych z wielu gatunków stali - konstrukcyjnych, narzędziowych, czy stopów aluminium. Firma ponadto posiada w sprzedaży szeroki wybór rodzajowy i wymiarowy części znormalizowanych.
    świętokrzyskie 25-663 Kielce
S AK TECHNIC
Opis: AK Technic od 8 lat dostarcza grafit do obróbki: drążenie wgłębne EDM. Jesteśmy dystrybutorem elektrod grafitowych i bloków grafitu do produkcji elektrod do elektrodrążenia niemieckiego producenta SGL. Ofertą firmy jest również produkcja dla klientów i dostarczanie precyzyjnych elektrod grafitowych wg rysunku, modelu, specyfikacji klienta. Obróbkę grafitu i produkcję elektrod wykonujemy na maszynach 5-cio osiowych HSM przystosowanych do obróbki grafitu. Oferujemy elektrody grafitowe wyposażone w uchwyty w systemie EROWA, na życzenie możliwe wykonanie w innym systemie mocowań. Szkolimy i doradzamy w zakresie wykorzystania i zastosowań w produkcji spaletyzowanego systemu mocowania EROWA. Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości produktów, w dogodnych terminach. Nasza oferta to między innymi: materiały eksploatacyjne do narzędziowni ( filrty, druty), grafit EDM, systemy mocowań EROWA, środki chemiczne CURTIS. Ponadto oferujemy: Elektrody z Grafitu do obróbki EDM. Produkcja elektrod grafitowych. Pręty z grafitu, okrągłe, kwadratowe, płaskowniki. Tygle z Grafitu, płytki z grafitu. Frezy do Grafitu z powłoką diamentową. Drut do drutówek, filtr do drążarek, System mocowań EROWA do maszyn CNC, drążarek. Części do maszyn drążarek. Rurki do przebijarek. Elektrody gwintowane miedziane. Zapraszamy AK Technic Bydgoszcz.
    Kujawsko Pomorskie 85-739 Bydgoszcz
S P.P.U.H. Inter-Castor Sp. z o.o.
Opis: Przez trzydzieści lat funkcjonowania naszej firmy pracowaliśmy nad wieloma projektami. Nic nas nie zaskoczy! Chętnie pomożemy zarówno w dużych projektach, jak i małych usługach. Oddajemy do dyspozycji zarówno wykwalifikowanych specjalistów jak i park maszynowy o szerokich możliwościach. Nie wahaj się z nami skontaktować. Pomożemy!
    lubuskie 66-600 Połupin
Powrót na górę strony
Wpisz kod pocztowy (np. 38-204)
Wpisz kod pocztowy (np. 38-204)