Firmy: 2259
S HURCO Sp. z o.o.
Opis: Producent obrabiarek CNC dedykowanych dla branży narzędziowej. Amerykańska Firma z 50 letnią tradycją w produkcji obrabiarek CNC i najbardziej intuicyjnym sterowaniem WinMax . Właściciel międzynarodowych marek takich jak : HURCO , TAKUMI , LCM , MILTRONICS , PROCOBOTS. Utrzymujemy ciągły stok magazynowy około 400 obrabiarek w Venlo Holandia. W ofercie posiadamy również maszyny używane oraz DEMO .
    dolnośląskie 59-220 Legnica
S Firma Handlowa "WALOR" A. Nowak, W. Fryc Spółka Jawna
Opis: Firma Walor zajmuje się produkcją i dystrybucją artykułów przemysłowych. W naszej ofercie znajdują się między innymi: łożyska i akcesoria do łożysk, pasy napędowe, uszczelnienia, łańcuchy rolkowe, złączki hydrauliczne oraz wiele innych. Jako jedyne przedsiębiorstwo w Polsce produkujemy pierścienie osadcze Segera. Zajmujemy się produkcją pierścieni osadczych sprężynujących. Pierścienie SEEGERA wykonywane wg. norm PN, DIN, GOST. Wieloletnie doświadczenie i własne know-how gwarantują najwyższą jakość i niepowtarzalność naszych produktów. Każdy wytwarzany przez nas pierścień Segera to element najwyższej klasy, odznaczający się świetną trwałością i wytrzymałością. Oferujemy usługi w zakresie doradztwa, projektowania oraz kompleksowej produkcji pierścieni specjalnych lub innych zabezpieczeń technicznych. Rozbudowany park maszynowy pozwala na realizację zleceń w zakresie wykrawania, obróbka cieplna, nakładanie powłok ochronnych. Wszystkie nasze produkty to artykuły najwyższej klasy, które z pewnością Państwa nie zawiodą. Gwarantujemy również doskonały standard usług.
    podkarpackie 36-100 Kolbuszowa
M ELEKTROKONTEL - Beata Wójtowicz
Opis: Firma Elektrokontel działa od 2002 roku. Od samego początku działalności systematycznie poszerzamy zakres świadczonych usług. Obecnie działamy w branży elektrycznej i mechanicznej. Wykonujemy instalacje elektryczne w obiektach przemysłowych, biurowych i użyteczności publicznej. Drugim zakresem naszej działalności jest branża mechaniczna obejmująca biuro projektów mechanicznych oraz warsztat mechaniczny. Specjalizujemy się w regeneracji części maszyn w procesie napawania oraz obróbki skrawaniem obejmującej toczenie, frezowanie, wytaczanie, szlifowanie wałów, wyważanie dynamiczne wałów, obróbka odprężająca w piecu komorowym. Posiadamy uprawnienia UDT do regeneracji kół suwnicowych.
    małopolskie 31-587 Kraków
M EC Engineering Sp. z o.o. / Mielec
Opis: brak opisu
    podkarpackie 39-300 Mielec
S JFK Group Fabian Kowalczyk
Opis: JFK Group jest producentem zbrojeń budowlanych (strzemiona, wieńce, kosze zbrojeniowe, stal zbrojeniowa, zbrojenia fundamentowe). Przedmiotem naszej działalności jest również produkcja spawanych konstrukcji zbrojeniowych w zaawansowanej formie technicznej. Odrębnym działem naszej firmy jest dystrybucja wyrobów hutniczych tj. blach, wypałek, profili, rury ze stali węglowej, nierdzewnej, oraz aluminium.
    Śląskie 43-190 Mikołów
S Spółdzielnia "BIELSIN"
Opis: Działamy na rynku od ponad 40 lat. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu oraz wykwalifikowanym specjalistom możemy sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagającym klientom. Oferujemy różnego rodzaju usługi typu: frezowanie CNC, toczenie CNC, usługi drążenia wycinarką drutową, wykonywanie narzędzi do wtryskarek, tamponowanie, prace na wtryskarkach ARBURG, cięcie, gięcie, ciągnienie i wykrawanie na prasach mimośrodowych, montaż oraz produkcja kontraktowa. Nie wahaj się z nami skontaktować. Stosujemy System Zarządzania Jakością i spełniamy wymagania zgodnie z normą PN-EN ISO 9001:2015
    Śląskie 43-382 Bielsko-Biała
S PROPLASTICA SP. Z O.O.
Opis: PROPLASTICA to od lat lider w branży narzędziowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Zakład w Kielcach dostarcza płyty standardowe i specjalne do form wtryskowych oraz narzędzi tłocznych z wielu gatunków stali - konstrukcyjnych, narzędziowych, czy stopów aluminium.
    świętokrzyskie 25-663 Kielce
M ROI ROBOTICS SA
Opis: B2B Metal Bay to lider na rynku wykonawców w zakresie obróbki metali. Oferujemy cięcie i wycinanie metali, metodami tradycyjnymi, wodą i laserem. Posiadamy rozbudowany park maszynowy do obróbki CNC (frezowanie, toczenie, wykrawanie) oraz giętarki i prasy krawędziowe do wyginania rur, blach i profili. Wykonujemy również proste tłoczenia, m.in. elementów automotive i sanitariów. Oferujemy szybkie i precyzyjne spawanie robotami FANUC w konkurencyjnych cenach. Obrabiamy stal czarną, nierdzewną, aluminium. W przypadku wyrobów ze stali, oferujemy zabezpieczenie przed korozją poprzez hartowanie/ obróbkę cieplną, powlekanie i malowanie metodą proszkową. Zajmujemy się kompleksową obróbką zleceń, łącznie z logistyką i dostarczamy naszym Klientom gotowy produkt. Istnieje możliwość wsparcia na etapie projektowania lub doboru technologii obróbki.
    małopolskie 30-444 Libertów
VIP GJH-KOŁO H. Janikowski Spółka Komandytowa
Opis: Kuźnia GJH-KOŁO oferuje odkuwki kute swobodnie, pręty, pierścienie, odkuwki kształtowe. Toczenie CNC
    Opolskie 47-120 Zawadzkie
S WALLRAV Sp. z o.o.
Opis: Oferujemy usługi w obróbce skrawaniem. Frezowanie 3 osie. Frezowanie 4 osie. Frezowanie 5 osi. Frezowanie symultaniczne 5 osi. Frezowanie indeksowane 5 osi. Toczenie CNC. Toczenie CNC z osią Y. Obróbka skrawaniem CNC. Obróbka skrawaniem metali. Wykonywanie prototypów. Wykonywanie oprzyrządowania. Wykonywanie części do maszyn i urządzeń. Obróbka metali. Obróbka tworzyw sztucznych. Obróbka materiałów konstrukcyjnych. Obróbka aluminium. Wykonywanie oprzyrządowania branża spożywcza. Wykonywanie części do linii produkcyjnych. Skrawanie CNC. Skrawanie metalu.
    lubuskie 66-015 Zielona Góra
Powrót na górę strony
Wpisz kod pocztowy (np. 38-204)
Wpisz kod pocztowy (np. 38-204)